حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

ورود به سامانه

1- از این به بعد کلیه خدمات و مراجعات بخش شناسایی از طریق همین سایت صورت می‌گیرد و با تکمیل اطلاعات با مسئول مربوطه در ارتباط خواهید بود.
2- پس از ثبت نام اولیه با شما تماس گرفته می‌شود و ساعتی جهت مشاوره اختصاص داده خواهد شد.
3- خواهشمند است نسبت به حضور در وقت تعیین شده جهت مشاوره احترام بگذارید و در زمان مقرر حضور به هم رسانید.
4-  پس از ثبت نام اولیه در صورت استفاده جنابعالی از خدمات خیریه دانشجویی سابقون برای شما حساب كاربري مجزا باز خواهد شد که بقیه درخواست های خود را نیز از طریق همان حساب كاربري عنوان خواهید نمود که شماره دانشجویی شما نام کاربری شما می‌باشد و برای ورود باید از صفحه اصلی قسمت ورود کاربران اقدام نمایید.
5-  در فرم درخواست تمامی‌خواسته ها و مشکلات خود را مطرح نمایید که مطابق قوانین خیریه دانشجویی سابقون بتوانید از این خدمات استفاده کنید. در همین راستا بخشی از خدمات ارائه شده توسط خیریه دانشجویی سابقون عنوان می‌گردد:
•    ارائه مشاوره در موضوعات مختلف تحصیلی و...
•    تامین نیازهای جاری از جمله کتب درسی، لباس، کیف، کفش و...
•    شارژ کارت تغذیه
•    شرکت در کلاسهای آموزشی مرتبط یا رشته تحصیلی
•    ارائه خدمات پزشکی
•    تهیه جهیزیه دانشجویان نیازمند
8-  لازم به ذكر است استفاده از هريك از خدمات خيريه دانشجويي سابقون با درخواست مجدد در اين سامانه و پس از تاييد مسئول شناسايي انجام خواهد پذيرفت.

ورود به سامانه

دانشگاه اصفهان / طبقه فوقانی مصلی الغدیر / اداره کل امور فرهنگی / اتاق 6 و 25      تلفن: 0311 7932228 - داخلی:312